top of page

Ми наймаємо ІТ спеціалістів з високим потенціалом, перетворюємо їх на розробників програмного забезпечення високого класу та розміщуємо їх у глобальних компаніях, які хочуть розширити свої можливості розробки.

 

В E-Jobs Service ми намагаємося зв'язати клієнтів з програмістами на узгоджений період або завдання, а також з метою довгострокової співпраці. Наша мета — створити спеціальну IT-команду, яка буде доступна у будь-який час. Ми допомагаємо стартапам масштабувати свої можливості розробки за допомогою талановитих розробників програмного забезпечення.

 

Довірте нам свій проєкт, і ми знайдемо потрібного програміста саме за вашими вимогами. Досвід усіх програмістів підтверджений багаторічною співпрацею. В E-Jobs Service ми гарантуємо якість. Крім того, ми керуємо широким спектром передніх і бек-енд технологій. Тому для нас не проблема охопити практично будь-який проєкт.

 

Ми спеціалізуємося як на невеликих 10-годинних проєктах, так і на проєктах, які вимагають зібрати цілу команду розробників. Іншою нашою популярною послугою є також консультації або нагляд за управлінням проєктом.

 

З 2014 року ми обробили понад 120 000 заявок. Ми прийняли лише близько 0,2% із них. Це ті аплікати які продемонстрували свою спритність, незалежність та ентузіазм покращувати світ через сферу IT.

 

Наш пул талантів має технічні знання в наступних секторах: Node, Java, iOS, Android, C #, Python, php, mysql, .net, andriod, ios, ruby, JavaScript, jquery, xml, ajax тощо.

IMG_3859 1 (1).png

1217 Cape Coral Pkwy E,

Florida 33904, US

Holosiivskyi prospekt, 27 , Kyiv, 03039, UA

Štěpánská 704/61, Nové Město, 110 00 Praha 1

One Central 8th and 9th Floor , Dubai, AE

bottom of page