top of page

Ми знаємо тисячі ІТ-фахівців з усього світу

Ми здатні зробити так, щоб деякі з них
працювали у вас вже за 2 тижні

Ми максимально допоможемо вам у довгостроковій співпраці зі стратегічним плануванням ІТ-потужностей та створенням команди. Скористайтеся можливістю оцінити наших окремих експертів.

Ми можемо сформувати цілі команди з урахуванням ваших потреб

Ми знайдемо фахівців для стандартних і нетрадиційних задач – і у кожній ІТ-сфері

Ми допоможемо вам спланувати ваші потужності на довгострокову перспективу, ми можемо задовольнити потреби команд, проєктів і бізнесу

Вам подобається бачити на кілька років вперед? Нам також. Середній час роботи експерта над проєктом у нас становить 454 дні.

9/10

надані нами експерти відповідатимуть усімвашим вашим критеріям
 

Ми можемо сформувати цілі команди з урахуванням ваших потреб

Ми добре розбираємося в своїй сфері та ринкових умовах. Використовуючи наше ноу-хау, ми завжди справедливо розрахуємо оплату праці, рентабельність інвестицій та інші показники.

Ми регулярно обговорюємо з вами ваші KPI і допомагаємо досягти ваших бізнес-цілей.

Ми не обов'язково пропонуємо найдешевші рішення; замість цього ми надаємо рішення, які ідеально відповідають вашим потребам і на які ви можете покластися.

> 80%

компанії не можуть оцінити всі реальні витрати

Ви можете без зайвих турбот залучити іноземних експертів

Ми знаємо як організувати процес переїзду та підготовки всіх документів дуже добре. Ми працюємо з фахівцями задля безперешкодної релокації з повним обслуговуванням.

Ми допомагаємо нашим ІТ-фахівцям з адаптацією та початком роботи в новій країні. Це також значно полегшує для Вас їх період адаптації.

Вам не доведеться турбуватися про затримки в часі. Ми можемо впоратися з переміщенням так швидко, як інші можуть знайти місцевого експерта.

3-4 місяці

Це середній час, який потрібен EJobsService, щоб організувати переїзд спеціаліста

bottom of page