top of page

Najímáme IT pracovníky s vysokým potenciálem, děláme z nich světové softwarové vývojáře a umísťujeme do globálních společností, které chtějí rozšířit svou vývojovou kapacitu.

 

V E-Jobs Service se snažíme propojovat zákazníky s programátory jak na domluvené období nebo úkol, tak i za účelem dlouhodobé spolupráce. Naším cílem je sestavit IT tým na míru, který vám bude kdykoli k dispozici. Pomáháme globálním startupům rozšířit jejich vývojové kapacity o talentované softwarové vývojáře.

 

Svěřte nám svůj projekt a my najdeme toho pravého programátora přesně dle vašich požadavků. Zkušenosti všech programátorů jsou prověřeny dlouholetou praxí. Ve společnosti E-Jobs Service ručíme za kvalitu. Navíc ovládáme širokou škálu front-endových i back-endových technologií. Není pro nás tedy problém pokrýt téměř jakýkoli projekt.

Specializujeme se jak na 10ti hodinové projekty, tak na projekty vyžadující sestavení celého vývojového týmu. Naší další oblíbenou službou jsou také konzultace či supervize projektového řízení.

 

Od roku 2014 nám rukama prošo nad 120 000 uchazečů. Přijali jsme pouze cca 0,2 % z nich. Právě ti, kteří prokázali svou šikovnost, samostatnost a nadšení do zlepšování světa přes sféru IT.

 

Náš tým expertů má technické znalosti v oblastech jako je Node, Java, iOS, Android, C#, Python, php, mysql, .net, andriod, ios, ruby, JavaScript, jquery, xml, ajax atd.

IMG_3859 1 (1).png

1217 Cape Coral Pkwy E,

Florida 33904, US

Holosiivskyi prospekt, 27 , Kyiv, 03039, UA

Štěpánská 704/61, Nové Město, 110 00 Praha 1

One Central 8th and 9th Floor , Dubai, AE

bottom of page